Samodzielne odzyskiwanie należności pieniężnych wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i uwagi. Bardzo często wiąże się z brakiem solidnej strategii prowadzenia działań windykacyjnych, gdyż brak doświadczenia i emocjonalne podchodzenie do kontrahentów zaburza racjonalne postępowanie.

Windykacja należności w praktyce często okazuje się o wiele trudniejsza, niż moglibyśmy sobie tego życzyć. Niejednokrotnie ustalenie miejsca pobytu dłużnika wymaga nakładu wzmożonej pracy, która nie zawsze przynosi oczekiwane efekty, a to dopiero początek działań windykacyjnych. Problematyczna może być również windykacja należności zagranicznych.

Odzyskiwanie wymagalnych należności z naszą firmą umożliwia Państwu natychmiastowe podjęcie stosownych działań windykacyjnych. Niejednokrotnie stanowi kontynuację aktywności podejmowanej w imieniu klienta w ramach monitoringu płatności. Oprócz skorzystania z platformy Europejskiej Giełdy Wierzytelności w celu sprzedaży długu, proponujemy Państwu szeroki zakres usług z dziedziny odzyskiwania należności, dzięki którym w możliwie jak najkrótszym czasie osiągnięcie Państwo satysfakcjonujące efekty.

Windykacja należności w większości przypadków okazuje się skuteczna już na etapie polubownym, w którym przeprowadzamy konsultacje zarówno z Klientem, jak i jego dłużnikiem. Na tym etapie dochodzi do wspólnego ustalenia strategii dalszych działań. Jeśli jednak powyższe rozwiązanie nie przynosi zamierzonych rezultatów, jedynym efektywnym rozwiązaniem może okazać się rozstrzygnięcie konfliktu na drodze sądowej. Konsekwencją postępowania sądowego jest postępowanie egzekucyjne, na mocy którego windykacja należności staje się możliwa w praktyce. Współpracujemy z wysoce wykwalifikowanymi specjalistami z branży odzyskiwania należności, dzięki czemu możemy poszczycić się wysokim odsetkiem szczęśliwie zakończonych spraw. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczne schematy i procedury postępowania, które dobieramy odpowiednio do specyfikacji każdej sprawy. Jako profesjonaliści, działamy sprawnie i fachowo oraz dbamy o dobre relacje klienta z jego kontrahentami.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i podjęcia współpracy.